بوتاکس مو

بوتاکس مو یک درمان مویی است که ادعا می کند به حذف وزی مو کمک می کند.درمان ضد پیری مو یک درمان شیمیایی نیست، بلکه یک درمان نرم کنندگی عمیقی است که به بازسازی موی شما کمک می کند، با استفاده از مواد اولیه ای مثل پروتئین ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و لیپیدها.

بوتاکس مو به سادگی یک اصطلاح جذاب برای تقویت و رساندن مواد مغذی به مو است، یک درمان حالت دهنده که می تواند موهای آسیب دیده را ترمیم و صاف کند و نام آن از تزریق های بوتاکس که پوست را صاف می کند گرفته شده است.

درمان بوتاکس مو حاوی پروتئین، کلاژن، ویتامین ها، روغن های ضروری، اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان ها است و به ترمیم و تقویت فولیکول های مو کمک می کند. در اینجا جزئیات بیشتری از مزایای بوتاکس مو آورده شده است:

1. به داشتن موهایی با ظاهر شاداب و جوان کمک می کند:

یکی از اثرات افزایش سن در مو بدین صورت است که موها تراکم و کشسانی خود را از دست می‌دهند. یک جلسه بوتاکس مو می تواند به موها شادابی و درخشندگی بالایی بخشد . ممکن است این درمان هزینه بر به نظر برسد، اما از نظر نتایج ارزش آن را دارد.

2. هیدراتاسیون عمیق موهای وز را تضمین می کند:

بوتاکس مو برای موهای خشک و کم تخلخل مفید است. درمان شامل حالت دهنده عمیق، افزودن رطوبت شدید به هر فیبر مو است. رطوبت زیاد لایه کوتیکول را اشباع می کند و از فرار آن جلوگیری می کند. این به هیدراتاسیون بهینه موهای خشک و وز کمک می کند.

امیر آباد، بالاتر ازجلال ال احمد، نبش خ هفتم، بالای بانک سپه ،پلاک ۱۸۹۱، واحد۱۱
09124650735
فهرست